Trojkombinace

Prohlédnuté produkty

Novinky

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Bayer Chic KOČÁREK PRO PANENKY EMOTION All In 3 v 1 PINK STAR

BC63782

Nový produkt

Kočárek je dodáván se sportovní i hlubokou korbičkou a upravenou autosedačkou. Autosedačka je vybavena držáky a lze ji připevnit na kostru kočárku jako další variantu sedačky. Obě korbičky i autosedačku lze na kočárek upevnit po i proti směru jízdy, na sportovní sedačku lze připnout dodávaný nánožník. Kočárek odpovídá věku dítěte cca 4 - 9 let. Pro panenky do velikosti cca 52 cm. 4+

Více informací

k odeslání cca do 4 prac. dnů, je-li skladem u dodavatele

2 680,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Kočárek je dodáván se sportovní i hlubokou korbičkou a upravenou autosedačkou. Autosedačka je vybavena držáky a lze ji připevnit na kostru kočárku jako další variantu sedačky. Tím se rozšiřuje použitelnost kočárku zejména při cestách autem, kdy není nutné s sebou vozit mimo autosedačky další korbičku. Základní část je velmi podobná modelu Bellina 2v1, ale je podstatně vyšší. Obě korbičky (sportovní i hlubokou) i autosedačku lze na kočárek upevnit po i proti směru jízdy, na sportovní sedačku lze připnout dodávaný nánožník.

Korbičky lze složit na plocho pro transport nebo uskladnění. Sportovní korba má hrazdu a pás na upínání panenky. V hluboké korbě je slamníček. Korbička je vybavena ušima pro snadné přenášení, autosedačka je vybavena klasickým madlem. Přední kolečka se otáčejí kolem svislé osy. Kočárek má nastavitelnou rukojeť, samozřejmostí je síťka na drobnosti ve spodu kostry. 

Kočárek odpovídá věku dítěte cca 4 - 9 let.
Pro panenky do velikosti cca 52 cm.
4+

ROZMĚRY: cca d 70 x š 43 x v 77 cm; výška rukojeti 55 - 82 cm

15 dalších produktů ve stejné kategorii: